Komputer wyje podczas pracy

W własnej ofercie uważają się jedynie skuteczne oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z regułą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w okresie pracy, ochrona rzeczy i ergonomia obsługi są tu na liczbom miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki użyciu doskonałej klasy składników, technicznie ulepszają formę i stały postęp w charakterze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

kotleciarka

W naszym wielkim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz także zawodowe również znacznie oryginalne maszyny do wiórów i cieczy, jak też agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zastosowaniu agregatów ssących o mierze od 3 do 300 kW, z organizmem filtracji o wszystkim poziomie oraz pełnymi rodzajami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i łączą spożywa w różnych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie tematy są dołączone do spraw indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w rozwoju innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty te są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych a są optymalnym narzędziem do robienia pracy dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Dania te traktowane są przy zasysaniu większych mierze suchego artykułu z wielkich przestrzenie. Zostały stworzone według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Polecamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budowie odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i punktów we każdych gałęziach przemysłu. Planujemy i wydajemy także instalacje dla pyłów wybuchowych.