Firmy ksiegowe gdansk

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który uwolni ich od monotonnej i zajmującej czas pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z urzędem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie potrzeby bardzo bogatych odbiorców, trzyma je zawsze uniwersalność i łatwość obsługi. Co niezmiernie istotne, są one dopasowane do działających przepisów i elastyczne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak najszybszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest także do firm prowadzących pełną księgowość, jak i instytucji liczących się w organizacji księgi zysków i rozchodów lub na platformie podatku zryczałtowanego.

catch me patch meCatch Me, Patch Me! . Visefektīvākais līdzeklis, lai zaudēt svaru

Enova księgowość posiada pełną gamę funkcji niezbędnych do pewnego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania projektami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest programem niezwykle popularnym w obsłudze, o nowym interfejsie zapewniającym najlepszą funkcjonalność i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek pracy z planem nie sprawi problemów nawet kilka zaawansowanym użytkownikom.

Ten program w porównaniu z nowymi daje bardzo większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. zakładać swoje raporty i wydruki, na poszczególny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych części z wykorzystaniem tzw. pól własnych, bądź te rozliczać rozrachunki w częściach lub ewidencjonować je według innych typów. Możliwa jest więcej realizacja innych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; rejestrowanie i rozliczanie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, które nie były zatopione w sezonie; ewidencja środków trwałych, a także wartości lekkich i prawnych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS i możliwość eksportu do Płatnika.